Info over Belambra Hotel Le Vendôme
Snuif de sfeer op van de oude haven, de overdekte markt en de bedwelmende geuren van de exotische tuinen in het hartje van de oude binnenstad van Menton. Hotel Le Vendôme biedt aangenaam comfort in een modern en verzorgd interieur. En altijd leuk om weten: de zon schijnt hier zowat 316 dagen per jaar.
INBEGREPEN
- Maaltijden: ontbijtbuffet en 3 gangendiner
- Dranken: huiswijn bij het diner
- Gratis wifi
- Extra: in type Vip: vip-ontvangst voor een vlotte aankomst
- Animatie: loungesfeer ’s avonds
MEER VAKANTIE
Mits toeslag.
Volpension: 3 gangenlunch met huiswijn. Het volpension begint met het diner op de dag van aankomst tot en met het ontbijt op de dag van vertrek (bijvoorbeeld: bij 7 nachten krijg je 6 middagmalen).
T.e.m. 1 jaar: eventuele maaltijden ter plaatse te regelen.
FACILITEITEN
Restaurant met airco, bar en zonneterras met panoramisch zicht op de Middellandse Zee. Lift. Wandeluitstapjes en excursies vanuit het hotel
KAMERTYPES
59 kamers.
kamer 2 personen Confort, ca. 22-25m2
- douche, haardroger, toilet
- airco
- gratis wifi
- tv
- minisafe tegen betaling (type 20)
kamer 2-3 personen Confort (max. 2 volw.+1 kind t.e.m. 11 jaar), ca. 27m2
- douche, haardroger, toilet
- airco
- gratis wifi
- tv
- minisafe tegen betaling (type 22)
kamer 2 personen Privilège, ca. 23m2, zeezicht
- douche, haardroger, toilet
- airco
- gratis wifi
- tv
- minisafe tegen betaling (type 23)
kamer 2 personen Privilège, ca. 25m2, zeezicht
- douche, haardroger, toilet
- airco
- gratis wifi
- tv
- minisafe tegen betaling
- dit kamertype beschikt over een interne deur naar de kamer ernaast; als je 1 type 25 boekt, is deze deur gesloten, als je 2 types 25 boekt is deze deur open en heb je communicerende kamers (type 25)
kamer 2 personen Vip, ca. 23-27m2
- terras met tuinmeubelen, zeezicht
- douche, haardroger, toilet
- airco
- gratis wifi
- tv
- gratis minisafe (type 24)
1 persoonskamer Confort
- douche, haardroger, toilet
- airco
- gratis wifi
- tv
- minisafe tegen betaling (type 10)
Ter plaatse
Ter plaatse: toeristenbelasting ca. € 4/nacht/persoon vanaf 13 jaar. Kinderset (bed, flessenverwarmer, bad en wipstoel, kinderstoel in het restaurant) gratis, op aanvraag. Overdekte openbare parking op ca. 100 m (voorkeurtarieven). Huisdieren niet toegelaten.Je vakantie tijdens corona
- Kijk voor alle maatregelen en reisvoorwaarden per bestemming op de TUI coronapagina’s.
- Door lokale coronaregels op je bestemming en het aantal gasten in een accommodatie moeten hotels soms (op het laatste moment) aanpassingen doen.
- Het kan zijn dat faciliteiten (zoals bv. à-la-carterestaurants, bars, sport- en wellness faciliteiten,…) niet, slechts gedeeltelijk of afwijkend geopend zijn.
- Deze aanpassingen kunnen elke dag voorkomen of wijzigen, het is daarom helaas voor ons niet mogelijk om alle wijzigingen vooraf inzichtelijk voor je te maken.
- In de TUI app delen we ook belangrijke informatie met je. Zorg dat je deze voorafgaand aan je vertrek installeert op je telefoon, zo kunnen we je goed bereiken.
Troeven
- Op een prachtige locatie
- Panoramisch terras
- Huiswijn bij het diner
- Gratis wifi in het hele hotel
Ligging
In het oude hart van Menton, vlak aan zee langs de Promenade du Soleil, tegenover de azuurblauwe baai en het strand. Ideaal voor bewonderaars van de Middellandse Zee, maar ook voor wie lekker wil relaxen en excursies beleven in het binnenland. Winkels nabij het hotel.
8.7