Info over Complexe Ibis Cavaillon - Mercure Cavaillon
Een volledig vernieuwd gebouw met twee hotels: hotel Ibis (3*) op de eerste twee etages en hotel Mercure (4*) op de twee bovenste etages. Hier is alles voorhanden: van comfortabele kamers met wifi en airco, tot een gezellige lobbybar, restaurant met terras, schaduwrijke tuin, gloednieuw openluchtzwembad en gratis beveiligde parking. Aan jou om de Provence en zijn tradities te ontdekken. Maak kennis met de verrukkelijke wijnen (Gigondas, Vacqueyras, Châteauneuf-du-Pape, Côte du Rhône) en de en de zuiderse delicatessen (meloenen, olijven, tapenades, geconfijt fruit, ...). Waar wacht je nog op om je vakantie in een van de mooiste streken van Frankrijk te boeken tegen een onweerstaanbare redelijke prijs!
INBEGREPEN
- Maaltijden: warm en koud ontbijtbuffet
- Gratis wifi
- Sport en ontspanning: nieuw verwarmd openluchtzwembad (open ca. 1/5-30/9), petanque, tennis
- Privéparking
MEER VAKANTIE
Mits toeslag.
Halfpension: 3 gangendiner. Niet mogelijk op zaterdag en zondag tussen 2/1-1/4 en 15/9-17/12
FACILITEITEN
Restaurant (gesloten op zaterdag en zondag tussen 2/1-1/4 en 15/9-17/12), bar. Tafelvoetbal. Oplaadpunt voor elektrische wagens
KAMERTYPES
62 kamers in hotel Ibis (code 62369), 47 kamers in hotel Mercure (code 62379).
kamer 2-3 personen Ibis (max. 2 volw.+1 kind t.e.m. 16 jaar)
- inloopdouche, toilet
- airco
- gratis wifi
- tv (type 20)
kamer 1-2 personen Ibis (max. 1 volw.+1 kind t.e.m. 16 jaar)
- inloopdouche, toilet
- airco
- gratis wifi
- tv (type 10)
kamer 2-3 personen Mercure (max. 2 volw.+1 kind t.e.m. 16 jaar)
- bad of douche, haardroger, apart toilet
- airco
- thee- en koffiezetfaciliteiten
- gratis wifi
- tv
- gratis minisafe (type 21)
kamer 2 personen, superior Mercure, Privilege
- balkon
- bad of douche, haardroger, badslippers, badjas, apart toilet
- airco
- thee- en koffiezetfaciliteiten
- gratis minibar
- gratis wifi
- tv
- gratis minisafe (type 22)
kamer 4 personen Mercure (max. 2 volw.+2 kinderen t.e.m. 16 jaar)
- slaapkamer met 2x bed 1 pers. of bed 2 pers. en slaapkamer met 2x bed 1 pers.
- 2 badkamers met douche, haardroger, 2x apart toilet
- airco
- thee- en koffiezetfaciliteiten
- gratis wifi
- tv
- gratis minisafe (type 23)
kamer 1-2 personen Mercure (max. 1 volw.+1 kind t.e.m. 16 jaar)
- bad of douche, haardroger, apart toilet
- airco
- thee- en koffiezetfaciliteiten
- gratis wifi
- tv
- gratis minisafe (type 11)
Ter plaatse
Ter plaatse: toeristenbelasting ca. € 1,65/nacht/persoon vanaf 18 jaar. Kinderbed gratis, op aanvraag. Huisdieren ca. € 10/nacht.Service tijdens jouw vakantie
- In de TUI app delen we ook belangrijke informatie met je. Zorg dat je deze voorafgaand aan je vertrek installeert op je telefoon, zo kunnen we je goed bereiken.
Troeven
- Volledig vernieuwd
- Openluchtzwembad
- Terras & tuin
- Vlot bereikbaar
- Ontdek de Provence
TUI voordelen
- Gratis wifi in het hele hotel
- Gratis verblijf t.e.m. 12 jaar
Ligging
-
Aan de toegangspoort van de Luberon, op 5 km van het centrum van Cavaillon, bekend voor z'n heerlijke meloenen. De autosnelweg ligt op slechts 5 minuten rijden; ideaal dus als tussenstop naar het zuiden (parking 's nachts afgesloten) of als uitvalsbasis voor uitstappen in de Provence (Avignon, Arles, Aix-en-Provence, Mont-Ventoux, Vaison-la-Romaine...).