Info over Parc Hotel Leonardo Da Vinci
Familiehotel met een gemoedelijke vakantiesfeer en tal van faciliteiten. Ideaal voor een ontspannen en sportieve vakantie in familieverband en met een comfortabele all-in.
ALL-IN
- Maaltijden: uitgebreid ontbijtbuffet, lunchbuffet, diner in buffetvorm of gourmetmenu met tafelbediening (ter plaatse te reserveren). Snackbuffet tussen 10u-18u
- Dranken: bij de maaltijden (selfservice): huiswijn, bier van 't vat, frisdranken, koffie, thee en water. 'Open bar' met selfservice tussen 10u-23u: huiswijn, bier van 't vat, frisdranken, sterkedrank van nationale merken (aan de bar), koffie, thee, water, ijs
- Extra: bij een verblijf van min. 7 nachten tussen 4/7-30/8: per persoon 1x toegang tot de parken Gardaland en Sealife. Gratis wifi in de gemeenschappelijke ruimtes
- Sport en ontspanning: overdekt zwembad (13 x 5 m, badmuts verplicht), openluchtzwembad (10 x 8 m met glijbaan) en kinderplonsbad (6 x 3 m), ligbedden, parasols en handdoekenservice. Wellness met bubbelbad, sauna, dampbad, fitness. Privéstrand (weersafhankelijk open, ca. 1/5-1/9) met ligbedden en parasols. Speeltuin
- Animatie: tussen ca. 28/3-16/5 en 27/9-17/10: minstens 3x/week kinderanimatie en avondanimatie met livemuziek. Tussen ca. 16/5-27/9: dagelijks animatieprogramma met gym, toernooien, spelletjes,... , kinderclubs (6-17 jaar). Tussen eind juni en eind augustus: sportprogramma met kajak en kano
- Privéparking en -garage (mits waarborg)
Faciliteiten
het hotel ligt in een domein van 5 ha met veel hoogteverschillen en bestaat uit 7 verschillende gebouwen. Lounge, receptie, bar, lift in 4 gebouwen. Buffetrestaurant 'Leonardo'. Grillrestaurant aan het zwembad (bijna het hele seizoen open), gourmetrestaurant ‘Gioconda’ (niet altijd open en ter plaatse te reserveren). Snackbar aan het privéstrand tijdens het hoogseizoen (weersafhankelijk). A-la-carterestaurant 'Mamba Beach' met regelmatig livemuziek. Fietsenstalling. Solarium, massages. Aanlegsteiger voor boten (melden bij reservatie)
Bijzonderheid
20% korting op de greenfee van golfclub Paradiso in Peschiera del Garda.
Kamertypes:
216 kamers.
kamer 2-4 personen
- balkon of terras
- bad of douche, toilet
- airco
- thee- en koffiezetfaciliteiten
- minikoelkast
- tv (type 20)
kamer 2-4 personen, superior
- balkon of terras, lateraal meerzicht
- bad of douche, haardroger, toilet
- airco
- thee- en koffiezetfaciliteiten
- minikoelkast
- tv
- gratis minisafe (type 21)
Ter plaatse
Ter plaatse: toeristenbelasting ca. € 1,50/nacht/persoon. Kinderbed en -stoel gratis. Huisdieren (max. 10 kg) gratis toegelaten.Troeven
- Verblijf in all-in
- Animatie
- Schilderachtig dorp
- Aan het meer in Limone
- Aan bergachtige noordkant
Ligging
op ca. 2 km van het centrum van Limone. Het meer met privéstrand ligt op ca. 50 m. Gratis minibusservice van en naar het centrum (tussen 8u30-18u, dienstregeling aan de receptie).
Kies het kamertype en vakantiepakket voor je hele reisgezelschap in Parc Hotel Leonardo Da Vinci


Parc Hotel Leonardo Da Vinci
13 klantenbeoordelingen
Prima
- Kamer 7,8
- Eten & drinken 7,6
- Ligging 8,7
- Service 8,2
- Hygiëne 7,6
3
Koppel
17/09/2019
Ons logement was verouderd en niet geïsoleerd. Het was alsof dat de buren bij ons in de kamer zaten, m.a.w. geen privacy.
Het logement heeft zijn beste jaren gehad en zou dringend moeten gemoderniseerd worden. Toegangen zijn voor oudere mensen niet geschikt. De wandelpaden van het hotel zijn zeer stijl, ongelijk en in erbarmelijke staat.
- Kamer 8,0
- Eten & drinken 8,0
- Ligging 3,0
- Service 7,0
- Hygiëne 3,0
8
Familie jonge kinderen
06/08/2019
lekker eten, en proper hotel
Het hotel is wat verouderd , maar proper, het eten is lekker en zeer verzorgd. Het personeel is vriendelijk, en de animatie is leuk voor de kinderen. De kamer is verzorgd, en proper, wel wat verouderd. Wij hebben een leuke vakantie gehad aan het GARDAMEER. het stadje LIMONE op 2 minuten van het hotel is leuk om te bezoeken.
- Kamer 8,0
- Eten & drinken 10,0
- Ligging 9,0
- Service 8,0
- Hygiëne 8,0
9
Familie jonge kinderen
31/07/2019
Goed hotel
Goed hotel!Lekker eten!Wel druk maar wij waren er ook tijdens het hoogseizoen! Geen goeie airco en kleine kamers.Heel vriendelijk personeel en zeer hulpvaardig!
- Kamer 8,0
- Eten & drinken 10,0
- Ligging 10,0
- Service 10,0
- Hygiëne 8,0
10
Koppel
27/07/2019
Alles was zoals ieder jaar top!
fantastisch verblijf gehad. We blijven terugkeren:)
- Kamer 10,0
- Eten & drinken 10,0
- Ligging 10,0
- Service 10,0
- Hygiëne 10,0
8
Familie jonge kinderen
15/07/2019
Prima
Ons hotel was niet de nieuwste accommodatie, maar wel proper. Het eten was zeer lekker. De kinderen hebben hun bij de animatie geamuseerd. Wij zouden er zeker nog eens op vakantie gaan!
- Kamer 8,0
- Eten & drinken 9,0
- Ligging 8,0
- Service 8,0
- Hygiëne 8,0
8
Familie jonge kinderen
13/07/2019
Hôtel Leonardo da Vinci, Gardameer
Mooi verzorgd hotel, een beetje aan de oudere kant maar je had alles wat je nodig had, ruime kamer, knap uitzicht op het Gardameer, super lekker avondbuffet met veel variatie, animatie was vriendelijk maar wat beperkt in activiteiten, zeer proper overal.
- Kamer 8,0
- Eten & drinken 8,0
- Service 8,0
- Hygiëne 9,0
8
Familie oudere kinderen
29/06/2019
prachtig uitzicht
Hotel is verouderd maar zien wel veranderingen gebeuren het is al de 3de keer dat we naar dit hotel gaan. 1 van de pluspunten is het minibusje naar het stadje. Eten was goed. Een minpunt was dat we boven aan het zwembad geen drinken konden nemen die bar was gesloten en zo moesten we helemaal naar beneden bij het zwembad om ons drinken. Hotel met een prachtig uitzicht.
- Kamer 7,0
- Eten & drinken 7,0
- Ligging 10,0
- Service 7,0
- Hygiëne 7,0
9
Koppel
23/06/2019
Hotel Leonardo Da Vinci Limone
hotel beetje gedateerd maar nog steeds prima onderhouden.
- Kamer 8,0
- Eten & drinken 9,0
- Ligging 9,0
- Service 9,0
- Hygiëne 9,0
8
Koppel
22/06/2019
Hotel Leonardo Da Vinci - Gardameer.
Het hotel is inderdaad beetje verouderd maar alles werkt en is netjes. Wij hadden wel een gerenoveerde kamer, dus deftig logement. Het uitzicht naar het meer toe was prachtig. Het eten is echt een topper. Geen uitgebreide buffetten maar wel elke dag iets anders, waarbij dat de smaken goed zitten. Sommigen vh personeel konden vriendelijker zijn tov de bezoekers. Hotel ligt op de flank vd berg, dus grote hoogteverschillen moeten genomen worden. Niet voor mensen slecht te been!
- Kamer 8,0
- Eten & drinken 8,0
- Ligging 10,0
- Service 8,0
- Hygiëne 7,0
9
Familie jonge kinderen
30/05/2019
Fijne vakantie
Zeer goed hotel, op termijn zullen renovaties van de kamers nodig zijn, maar voor ons was alles proper en ok. Lekker eten, naar het einde van de week zou meer variatie leuk zijn.
- Kamer 7,0
- Eten & drinken 7,0
- Ligging 10,0
- Service 9,0
- Hygiëne 8,0
Italië
Meer informatie over ItaliëGardameer
Weer

7.7