Info over Hotel De Kroon
Hotel de Kroon heeft naast de ligging nog een groot pluspunt, de kamers zijn namelijk ook prima geschikt om met 3 of 4 personen te verblijven. En de 3de en 4de persoon betalen enkel het ontbijt! Verder mag je alle faciliteiten van het 100 meter verder gelegen zusterhotel GuestHouse Hotel gebruiken.
INBEGREPEN
- Maaltijden: ontbijtbuffet
- Gratis wifi
- Privéparking
FACILITEITEN
Je kan gebruik maken van de faciliteiten van zusterhotel GuestHouse Hotel (op ca. 100 m): bar, lounge, brasserie, terras en ruime daktuin met speeltuin en zithoeken. Bij aankomst ontvang je ook je kamersleutel in het GuestHouse Hotel
KAMERTYPES
30 kamers.
kamer 2-4 personen Economy Deluxe, ca. 22m2
- terras
- slaapkamer
- bad of douche, haardroger, toilet
- gratis wifi
- tv
- gratis minisafe (type 20)
Ter plaatse
Ter plaatse: toeristenbelasting ca. € 3/nacht/persoon. Kinderbed ca. € 7,50/nacht. Huisdieren ca. € 15/nacht.Service tijdens jouw vakantie
- Kijk voor alle maatregelen en reisvoorwaarden per bestemming op de TUI coronapagina’s.
- Door lokale coronaregels op je bestemming en het aantal gasten in een accommodatie moeten hotels soms (op het laatste moment) aanpassingen doen.
- Het kan zijn dat faciliteiten (zoals bv. à-la-carterestaurants, bars, sport- en wellness faciliteiten,…) niet, slechts gedeeltelijk of afwijkend geopend zijn.
- Deze aanpassingen kunnen elke dag voorkomen of wijzigen, het is daarom helaas voor ons niet mogelijk om alle wijzigingen vooraf inzichtelijk voor je te maken.
- In de TUI app delen we ook belangrijke informatie met je. Zorg dat je deze voorafgaand aan je vertrek installeert op je telefoon, zo kunnen we je goed bereiken.
Troeven
- Efteling Park op 400 m
- Budgetvriendelijk
- Comfortabele kamers
TUI voordelen
- Gratis wifi in het hele hotel
Ligging
-
De ligging is misschien wel het sterkste punt van hotel de Kroon, want op 5 minuten lopen van de Efteling en de auto kan je gratis parkeren op de hotelparking, wie wil dat nu niet. Of trek je er liever op uit naar de zandverstuivingen van de Loonse- en Drunense Duinen?