Info over Almresort Gartnerkofel Nassfeld
Almresort Nassfeld is een comfortabel bergresort met 57 kwaliteitsvolle, ruime chalets, verdeeld over 11 gebouwen, en een hoofdgebouw, het Almhotel Kärnten, waar zich alle faciliteiten bevinden. Deze unieke combinatie maakt het mogelijk voor families om te verblijven in een luxechalet en toch te genieten van een uitgebreide all-informule, direct naast de deur (op ca. 150 m). Met de inbegrepen Nassfeld +Card geniet je bovendien gratis van een brede waaier aan attracties zoals de bergliften, openbaar vervoer, begeleide wandelingen, het strandbad Pressseggersee en het belevenisbad in Vorderberg, enz. Het ideale aanbod voor een onvergetelijke familievakantie.
ALL-IN
- Maaltijden: in Almhotel Kärnten (op ca. 150 m): ontbijtbuffet met vitaalhoek, 's middags lunchbuffet met saladebuffet, tussen 15u-16u gebakbuffet en ijs voor de kinderen, 's avonds dinerbuffet (themabuffet)
- Dranken: tussen 11u-22u: frisdranken, sappen, bier van 't vat, huiswijn en koffiespecialiteiten aan de hotelbar
- Gratis wifi
- Nassfeld +Card: (geldig bij een verblijf tussen 28/5-13/9) gebruik kabelbanen (indien geopend), toegang tot het Pressegger-meer, gebruik regionale bus, begeleide wandelingen, kinderavonturenprogramma, korting op tal van attracties (onder voorbehoud, kaart uitgegeven door plaatselijke overheid)
- Comfort: eindschoonmaak
- Privéparking
FACILITEITEN
In Almhotel Kärnten op ca. 150 m: lobby, restaurant, bar, zonneterras en wellness. Wasserette. Oplaadpunt elektrische wagens.
ACCOMMODATIE:
57 chalets. Geen dagelijkse schoonmaak van de chalets.
family chalet 2-6 personen, ca. 75m2
- balkon
- slaapkamer met bed 2 pers. en slaapkamer met 2 stapelbedden
- 2 badkamers met douche, haardroger, 2x toilet
- kitchenette, 4 elektrische kookplaten, oven of microgolfoven
- waterkoker
- koffiezetapparaat, broodrooster
- vaatwas
- gratis wifi
- 2 tv's
- gratis minisafe (type 22)
spa chalet 2-6 personen, ca. 76m2
- balkon
- slaapkamer met bed 2 pers. en slaapkamer met bed 2 pers.
- sauna
- 2 badkamers: één met bad en één met bad of douche, haardroger, toilet, apart toilet
- kitchenette, 4 elektrische kookplaten, oven of microgolfoven
- waterkoker
- koffiezetapparaat, broodrooster
- vaatwas
- gratis wifi
- 3 tv's
- gratis minisafe (type 23)
Service tijdens jouw vakantie
- In de TUI app delen we ook belangrijke informatie met je. Zorg dat je deze voorafgaand aan je vertrek installeert op je telefoon, zo kunnen we je goed bereiken.
Troeven
- Chalets tot 6 personen
- Ruim en luxueus
- Hoog boven het dal
- Gastenkaart inbegrepen
- Verblijf in all-in
TUI voordelen
- Gratis wifi in het hele hotel
- Smart service 24/7 via de TUI app
Ligging
-
In Hermagor, op 1.500 m hoogte, hoog boven het dal met prachtig uitzicht over de alpen. De 'Gartnerkofel' berglift ligt op ca. 300 m. Ideaal vertrekpunt voor wandelingen en excursies in de streek.
