Info over Hotel Sonnenspitze
Een ware klassieker met een nieuw gezicht. Achter de art-nouveaugevel vind je in hotel Sonnenspitze naast de gezelligheid en de lekkere keuken voortaan ook een nieuwe wellness verspreid over 2 etages met als kers op de taart een uitnodigend openluchtzwembad. De nieuwe stijl is verfrissend en luxueus, maar steeds met respect voor de lange geschiedenis van het hotel. Een (her)ontdekking meer dan waard!
INBEGREPEN
- Maaltijden: warm en koud ontbijtbuffet met biohoek, op zondag met sekt. Een 4 gangendiner met keuze van het hoofdgerecht, voorgerechtenbuffet en saladebuffet. Kindermenu. Tussen 15u-17u: gebak of kleine snacks. Kerst- en oudejaarsavondgaladiner (6 gangen) met op 31/12 DJ, dans en middernachtsnack
- Gratis wifi
- Sport en ontspanning: verwarmd openluchtzwembad (17 x 4 m), sauna, bio sauna, infraroodcabine, dampbad, solarium, rustruimte met waterbedden, erlebnisdouche, handdoekenservice, fitness, kinderspeelruimte en tafeltennis
- Gastenkaart: gebruik skibus in Ehrwald en bus naar Garmisch (onder voorbehoud, kaart uitgegeven door de plaatselijke overheid)
- Privéparking
FACILITEITEN
Bar, salon, restaurant met veranda, kleine bibliotheek. Lift. Massage en biljart
BIJZONDERHEID
Klanten die met Tui Fly van Antwerpen naar Innsbrück vliegen: hoteltransfer mogelijk (ca. € 150/rit, max. 4 personen), op aanvraag op het moment van reservatie, ter plaatse te betalen)
KAMERTYPES
39 kamers.
kamer 2 personen Thaya
- bad of douche, haardroger, badslippers, badjas, toilet
- gratis wifi
- tv
- gratis minisafe (type 23)
kamer 2-4 personen, duplex
- woonkamer met slaapbank 2 pers. en slaapkamer met bed 2 pers.
- bad of douche, haardroger, badslippers, badjas, toilet
- gratis wifi
- tv
- gratis minisafe (type 24)
kamer 2-4 personen, superior Edelweiss
- balkon
- slaapkamer met bed 2 pers. en slaapbank 2 pers.
- douche, haardroger, badslippers, badjas, toilet
- gratis wifi
- tv
- gratis minisafe (type 20)
1 persoonskamer
- bad of douche, haardroger, badslippers, badjas, toilet
- gratis wifi
- tv
- gratis minisafe (type 10)
Ter plaatse
Ter plaatse: toeristenbelasting ca. € 3/nacht/persoon vanaf 15 jaar. Privégarage ca. € 8/24u. Kinderbed en -stoel gratis. Huisdieren ca. € 20/nacht, enkel in types 23, 24 en 10.Je vakantie tijdens corona
- Door lokale coronaregels op je bestemming en het aantal gasten in een accommodatie moeten hotels soms (op het laatste moment) aanpassingen doen.
- Het kan zijn dat faciliteiten (zoals bv. à-la-carterestaurants, bars, sport- en wellness faciliteiten,…) niet, slechts gedeeltelijk of afwijkend geopend zijn.
- Deze aanpassingen kunnen elke dag voorkomen of wijzigen, het is daarom helaas voor ons niet mogelijk om alle wijzigingen vooraf inzichtelijk voor je te maken.
- In de TUI app delen we ook belangrijke informatie met je. Zorg dat je deze voorafgaand aan je vertrek installeert op je telefoon, zo kunnen we je goed bereiken.
Troeven
- Oostenrijkse gastvrijheid
- Centraal in Ehrwald
- Gastenkaart inbegrepen
- Shortski vanaf 3 nachten
- Vignetvrij via Füssen
- Gratis wifi
- Gratis verblijf t.e.m. 8 jaar
- Kinderen gratis krokusweek
- Kinderen gratis 1ste paasweek
- Voordelig skimateriaal
Ligging
Pal in het centrum van het rustige Ehrwald, vlak bij de winkels, skischool en skiverhuur. Skilift op ca. 200 m, de gratis skibus stopt vlak aan het hotel. Loipes en winterwandelwegen op ca. 500 m. Vignetvrij te bereiken.
Kies het kamertype en vakantiepakket voor je hele reisgezelschap in Hotel Sonnenspitze


Hotel Sonnenspitze
7 klantenbeoordelingen
Uitstekend
- Kamer 8,6
- Eten & drinken 9,0
- Ligging 9,3
- Service 9,0
- Hygiëne 8,7
10
Familie oudere kinderen
08/09/2020
Prima hotel op heel mooie locatie
Door het coronavirus namen we extra maatregelen om de veiligheid en het comfort van onze reizigers te garanderen
Mooi hotel , vriendelijke mensen , prima ontbijt en lekker eten s'avonds. Indien je voor natuur, rust & wandelen gaat is dit een top locatie. Ga je echter voor party en clubs, moet je ergens anders heen.
- Kamer 10,0
- Eten & drinken 9,0
- Ligging 10,0
- Service 10,0
- Hygiëne 10,0
9
06/08/2020
Hotel Sonnenspitze
Door het coronavirus namen we extra maatregelen om de veiligheid en het comfort van onze reizigers te garanderen
Zeer mooi gerenoveerd hotel met uitstekenende wellness faciliteiten, verwarmd buitenzwembad, zeer goede keuken, zeer goede ligging, Ook een pluim voor het vriendelijke en hulpvaardige personeeel
- Kamer 9,0
- Eten & drinken 10,0
- Ligging 10,0
- Service 10,0
- Hygiëne 9,0
7
Familie oudere kinderen
22/07/2020
op de foto's bij het boeken zie je overal nieuwe, prachtige kamers. wij hadden nochtans in januari geboekt: oude kamer! erg
Door het coronavirus namen we extra maatregelen om de veiligheid en het comfort van onze reizigers te garanderen
ontgoocheld. verouderde kamer, toch netjes met ruime badkamer. Dochter van 15j op slaapbank. Woordje gedaan aan de receptie: tweede kamer voor de dochter gekregen, dan hadden we toch wat meer ruimte. Daarna bij mensen zo'n vernieuwde kamer gezien, was toch even slikken dat wij een oude kamer hadden en al vroeg geboekt hadden( die mensen pas begin juli geboekt)
- Kamer 7,0
- Eten & drinken 9,0
- Ligging 10,0
- Service 10,0
- Hygiëne 9,0
7
Familie jonge kinderen
20/07/2020
Aangenaam wellness hotel in leuke streek
Door het coronavirus namen we extra maatregelen om de veiligheid en het comfort van onze reizigers te garanderen
Fijne vakantie doorgemaakt in dit familiehotel. Schitterende kamers (gerenoveerd) en prachtige wellness-faciliteiten. In de buurt is vanalles te doen (vooral sportief).
- Kamer 9,0
- Eten & drinken 9,0
- Ligging 8,0
- Service 7,0
- Hygiëne 7,0
7
Koppel
06/02/2020
Hotel Sonnespitse ERHWALD
We hadden een twee persoons kamer , maar in de boeking stond Tweekamer appartement, Wat is het verschil.
- Kamer 7,0
- Eten & drinken 9,0
- Ligging 9,0
- Service 8,0
- Hygiëne 8,0
10
Vrienden
02/02/2020
Prachtig vakantiehotel met gastvrije sfeer
We voelen ons erg welkom in dit gezellige hotel! De wellness is prachtig vernieuwd, met erg mooie rustruimtes, diverse sauna's en een warm stoombad. Heerlijk ontspannend! Ook zwemmen buiten tussen hopen sneeuw is echt wel tof. De keuken is ook héél erg goed, heel gevarieerd met telkens een mooi antipasti- en saladebuffet, héél erg lekkere soepen, een superlekkere hoofdschotel en een smaakvolle dessert. Bovendien wandel je zo te voet naar het ene skigebied (Sonnenhang), naar het grotere skigebied kan je met de skibus die op 50m stopt. De bediening was erg vriendelijk, en de wijnkaart top en toch betaalbaar. Héél goed adresje!
- Kamer 10,0
- Eten & drinken 10,0
- Ligging 10,0
- Service 10,0
- Hygiëne 10,0
9
Koppel
27/01/2020
winterwandelen
Dit was een ideale plaats om te wandelen in de vele sneeuw (geluk gehad dat het midden de week enorm veel sneeuwde en dan 3 dagen volle zon ): schitterend. Het hotel was goed(7/10) en de grote kamer was echt groot en zeer goed.
- Kamer 8,0
- Eten & drinken 7,0
- Ligging 8,0
- Service 8,0
- Hygiëne 8,0
Tiroler Zugspitz Arena
skipistes
skiliften
skipas
Skipas per deelgebied: Ehrwald/Lermoos/Biberwier, Berwang, Tiroler Zugspitzbahn. Eén omvattende skipas is de Top Snow Card.
6 dagen Top Snow Card (ook geldig in de Duitse skidorpen Garmisch-Partenkirchen, Mittenwald en Grainau, 213 km pistes in totaal) 6 dagen ca. € 255, 16<18 j.: € 215, 6<16 j.: € 128, <6 j.: gratis
kinderen
sneeuwtuinen vanaf 3 jaar in Berwang, Lermoos en Ehrwald.
skilessen
snowboard
freeride
langlauf
25 km loipes in Berwang, 55 km in Ehrwald, 30 km in Lermoos.
scooter
wandelwegen
60 km panoramawegen.
après-ski
21 bars en schermbars.
Nuttige informatie
- blauwe piste 85
- groene piste 0
- rode piste 47
- zwarte piste 7
- cabinelift 1
- gondellift 9
- stoeltjeslift 15
- sleeplift 17
- kabeltrein 0
- skipas
- kinderen
- langlauf
- wandelwegen
- après-ski
Oostenrijk
Meer informatie over OostenrijkTiroler Zugspitz Arena
Weer

8.4