Info over Hotel Abion Spreebogen Waterside
Gehuisvest in een voormalige melkfabriek aan de Spree. Het Abion Spreebogen Waterside werd recent volledig vernieuwd en weet op een geslaagde manier de nostalgie van vroeger te combineren met het moderne comfort van de 21ste eeuw. Niet te missen: de fitness-studio op de 9de vedieping biedt een uniek uitzicht op Berlijn.
FACILITEITEN
Ontbijtruimte 'Alte Meierei', bar, restaurant, terras met zicht op de Spree, lobby met bibliotheek. Roomservice (7u-23u). Lift.
Gratis beschikbaar: kinderbed, wifi en internethoek. Ter plaatse te betalen: openbare parking (ca. € 20/24u), huisdieren (ca. € 15/nacht).
BIJZONDERHEID
Vlak voor het hotel bevindt zich een halte van sightseeingbootjes: tickets verkrijgbaar aan de receptie.
GRATIS GEBRUIK VAN
Sauna, dampbad en fitnessruimte op de 9de verdieping met een mooi panoramisch uitzicht op de stad.
ONTBIJT
Uitgebreid warm en koud ontbijtbuffet.
KAMERTYPES
224 kamers.
kamer 2-3 personen
- bad of douche, haardroger, toilet
- airco
- gratis wifi
- tv
- gratis minisafe (type 20)
1 persoonskamer
- bad of douche, haardroger, toilet
- airco
- gratis wifi
- tv
- gratis minisafe (type 10)
GRATIS
Waardebon van € 5 per persoon per verblijf voor gebruik in één van de restaurants of bars van het hotel.
Je vakantie tijdens corona
- Kijk voor alle maatregelen en reisvoorwaarden per bestemming op de TUI coronapagina’s.
- Door lokale coronaregels op je bestemming en het aantal gasten in een accommodatie moeten hotels soms (op het laatste moment) aanpassingen doen.
- Het kan zijn dat faciliteiten (zoals bv. à-la-carterestaurants, bars, sport- en wellness faciliteiten,…) niet, slechts gedeeltelijk of afwijkend geopend zijn.
- Deze aanpassingen kunnen elke dag voorkomen of wijzigen, het is daarom helaas voor ons niet mogelijk om alle wijzigingen vooraf inzichtelijk voor je te maken.
- In de TUI app delen we ook belangrijke informatie met je. Zorg dat je deze voorafgaand aan je vertrek installeert op je telefoon, zo kunnen we je goed bereiken.
Troeven
- Voormalige melkfabriek
- Aan de oever van de Spree
- Panoramische fitness
- Sauna, dampbad
- Gratis wifi in het hele hotel
- Gratis verblijf t.e.m. 14 jaar
- Geen kosten voor annulering hotel
- Boek je excursie in stap 2 of via de button Experiences
Ligging
Rustig, tussen de Kurfürstendamm en de wijk Mitte. Aan de oever van de Spreerivier. Van hieruit bereik je heel gemakkelijk de bezienswaardigheden van de stad. Metro: Turmstrasse (U9) op ca. 600 m en S-Bahnhof Bellevue op ca. 400 m. Met de S-Bahn ben je na 2 haltes in de gekende Friedrichstraße of na 3 haltes aan de Hackescher markt, waar je trendy bars en restaurantjes vindt.
8.9