Polar Star Apartments, KITTILA | TUI

Polar Star Apartments

Info

Info over Polar Star Apartments

De appartementen en studio's van Polar Star liggen rustig aan de rand van Levi. Maar in enkele minuten wandel je al naar de winkelstraat, waar je ook heel wat restaurants en bars vindt. Elk verblijf is keurig ingericht en van alle gemakken voorzien. Zo is er een open haard en een eigen sauna: als dat geen gezelligheid uitstraalt! De studio's en appartementen liggen geschakeld over het terrein op maximaal 100 meter van de receptie. Kies je voor een Origo Appartement? Die liggen niet op hetzelfde terrein als de Polar Star-appartementen en -studio's, maar in een gebouw ernaast.

Faciliteiten

  • Wasmachines in het gebouw van de Origo Appartementen (op 100 m van de andere studio's/appartementen)
  • Wifi (gratis) in een deel van het resort

Restaurants & bars

  • Restaurants en bars op wandelafstand

Verblijf:

Alle studio's en appartementen beschikken over badkamer (bad of douche, haardroger), tegelvloer/laminaat, kitchenette met microgolf, oven, afwasmachine, broodrooster, elektrisch fornuis (2 kookplaten), koelkast en koffie- en theefaciliteiten, wifi (gratis), kabel-tv, sauna, open haard

  • Studio met loft (1-4 pers.), op aanvraag (type 40)

  • Appartement (1-6 pers.) met 2e badkamer met douche, wasmachine: 1 slaapkamer, salon (type 60)

  • Origo Appartement (1-7 pers.) met 2e badkamer met douche, wasmachine, op aanvraag: 1 slaapkamer, salon (type 70)

  • Kinderbedje (0-2 jaar): betalend (niet mogelijk bij maximale bezetting)
  • Bed- en badlinnen niet inbegrepen, ca. € 25/set
  • Eindschoonmaak, gas, water en elektriciteit inbegrepen
  • 1 zak brandhout inbegrepen
  • Startpakket voor het ontbijt: € 40
  • 23 studio's en appartementen

Onze mening

Service tijdens jouw vakantie

  • In de TUI app delen we ook belangrijke informatie met je. Zorg dat je deze voorafgaand aan je vertrek installeert op je telefoon, zo kunnen we je goed bereiken.
  • Via de app staat het TUI team 24/7 voor je klaar en kan je elk moment contact opnemen met onze Nederlandstalige digitale reisleiding.
  • Houd er rekening mee dat niet op alle bestemmingen reisleiding fysiek aanwezig zal zijn.
Troeven
  • Nieuw in ons aanbod
  • Sfeervolle appartementen en studio's
  • Eigen sauna en open haard
  • Restaurants op wandelafstand
  • Rustige ligging aan de rand van Levi
TUI voordelen
  • TUI laagsteprijsgarantie
  • Bustransfer naar het hotel inbegrepen
Ligging
  • Op 300 m van het centrum van Levi

  • Op 200 m van de skilift en ski- en langlaufpiste

  • Skibushalte (€ 20/pers./week) op 150 m

  • Op ± 14 km van de luchthaven (Transfer heen en terug inbegrepen. De bus naar de luchthaven vertrekt bij hotel K5 op 130m, te voet te bereiken.)

Prijzen & kamertypes

Kies het kamertype en vakantiepakket voor je hele reisgezelschap in Polar Star Apartments

Klik op de prijs in onderstaande prijstabel om je kamertype of datum te wijzigen.
Laden...
Ligging
Laden...
bestemming

Finland

Meer informatie over Finland

KITTILA

Meer informatie over KITTILA

Formaliteiten: voor Belgische onderdanen volstaat de identiteitskaart (dient nog minimaal 6 maanden na aankomst geldig te zijn). Andere nationaliteiten: info op de ambassade. Kinderen: identiteitskaart met foto. Voor Belgische kinderen jonger dan 12 jaar is de Kids-ID verplicht. Meer info op www.eid.belgium.be. Voor een laatste update: zie http://diplomatie.belgium.be.

Service ter plaatse: 24/7 Nederlandstalige online service. Op zoek naar advies of assistentie? Het TUI team staat 24/7 voor je klaar. Zo kan je elk moment contact opnemen met onze online reisleiding via de TUI app. Noodgeval? Contacteer onze Nederlandstalige TUI medewerkers 24/7 via telefoon. Meer info over de service op je bestemming vind je hier

Taal: de officiële talen zijn Fins en Zweeds. Er wordt voornamelijk Fins gesproken, maar het Engels wordt er zeer goed beheerst.

Tijdsverschil: 1 uur later dan in België

Skimateriaal: Skimateriaal kan je ter plaatse huren en ook skipassen kan je ter plaatse kopen.

Kledij: goede, warme wintersportkleding is voldoende. Het is aangewezen om je te kleden in laagjes: een basislaag met thermisch ondergoed, een warme fleece als middenlaag en een buitenste laag om je te beschermen tegen water, sneeuw en wind. Als je ter plaatse een excursie boekt, krijg je thermische kledij voor die excursie, tenzij anders vermeld. Mocht deze niet inbegrepen zijn, kan je steeds thermische kledij huren (ca. € 22/dag)

Geografie: Lapland is geen echt land, maar een gebied dat zich uitstrekt over Finland, Noorwegen, Zweden en Rusland

Zon: het is een groot misverstand dat het in Lapland altijd donker is. 21 december is de donkerste dag. De zon is er wel, maar komt niet boven de horizon uit. Je ziet alleen het licht van de zon. Doordat dit licht wordt weerkaatst op de witte sneeuw is het eigenlijk veel lichter dan je zou denken. Vanaf januari lengen de dagen en dit veel sneller dan we in België gewend zijn. Elke dag wint men 8 minuten daglicht. Vanaf half februari is het er net zo lang licht als in België.

Openbaar vervoer: het openbaar vervoer in Finland (bussen en treinen) is zeer goed en goedkoop

Huisdieren: het is verboden huisdieren mee te nemen naar Fins Lapland.

Ambassade: Kortenberglaan 80, 1000 Brussel, tel: 02 287 12 12, fax: 02 287 12 00, e-mail: sanomat.BRY@formin.fi

Weer
Weer
Laden...
Even geduld. We berekenen de prijs voor jouw reisgezelschap.
Even geduld. We zoeken je vakantie.