Info over Kalithea Horizon Royal
Mooie waterlandschappen, een muze voor schilders en dichters. Volledig in harmonie met de omgeving is er in Kalithea Horizon Royal een mooi zwembadencomplex gecreëerd, met drie zwembaden op verschillende niveaus en rondom dit waterparadijs voldoende relaxruimte. Als je bij valavond op het terras geniet van het voorbij kabbelen van de dag, werp dan nog even een blik op de lichten van Rhodos-stad of op de termen van Kalithea. Een uitzicht als op een prentkaart...
Faciliteiten
- Kinderspeeltuin
- Wasservice
- Kapper op aanvraag
- Privéparking (gratis)
- Wifi (gratis) in het hele resort
- Gasten kunnen gebruik maken van de faciliteiten van hotel Kalithea Mare Palace
Sport & ontspanning
- 3 zoetwaterzwembaden in 3 niveaus met watervalletjes tussen elk zwembad, kinderbad
- Gratis ligzetels en parasols aan de zwembaden (betalend aan het strand)
- Gratis handdoekenservice (2x/week)
- Overdekt zwembad
- Gratis: zie All In
- Betalend: tennis en basketbal met verlichting, tennislessen, sauna
Restaurants & bars
- Zie All In
- Hoofdrestaurant (maaltijden in buffetvorm, showcooking)
- A-la-carterestaurant
- Taverne/snackbar
- Snack-/poolbar
- Snack-/beachbar
- Hoofdbar, lounge/infohoek
- Deftige kledij gewenst voor het avondmaal
Verblijf:
Alle kamers beschikken over badkamer (haardroger), tegelvloer, individuele airco (21/4-28/10), telefoon, wifi (gratis), satelliet-tv, minibar (gratis), balkon of terras en zeezicht
Standaardkamer (2-3 pers. / 2 volw.+2 kind.) met douche in bad en safe (betalend) (type 20)
Superieure kamer (2-3 pers.) met douche in bad, koffie- en theefaciliteiten, dvd-speler (dvd's te huur) en safe (gratis) (type 21)
Juniorsuite (2 pers.) met bubbelbad, koffie- en theefaciliteiten en safe (gratis) (type 22)
Royal Suite (2-3 pers. / 2 volw.+2 kind. / 3 volw.+1 kind) met bubbelbad, dvd-speler (dvd's te huur), koffie-en theefaciliteiten, safe (gratis): 2 slaapkamers (type 23)
Royal Plus Suite (2-3 pers. / 2 volw.+2 kind. / 3 volw.+1 kind) met bad, 2e badkamer met douche, dvd-speler (dvd's te huur), koffie- en theefaciliteiten, safe (gratis): 2 slaapkamers (type 24)
Eén persoon in dubbele kamer met douche in bad en safe (betalend) (type 29)
Promokamer (2-3 pers.) met douche in bad en safe (betalend), zonder zeezicht (type 25)
- Kinderbedje (0-2 jaar) gratis (niet mogelijk bij maximale bezetting, behalve in type 20 en 21)
- 520 kamers
Onze mening
Je vakantie tijdens corona
- Kijk voor alle maatregelen en reisvoorwaarden per bestemming op de TUI coronapagina’s.
- Door lokale coronaregels op je bestemming en het aantal gasten in een accommodatie moeten hotels soms (op het laatste moment) aanpassingen doen.
- Het kan zijn dat faciliteiten (zoals bv. à-la-carterestaurants, bars, sport- en wellness faciliteiten,…) niet, slechts gedeeltelijk of afwijkend geopend zijn.
- Deze aanpassingen kunnen elke dag voorkomen of wijzigen, het is daarom helaas voor ons niet mogelijk om alle wijzigingen vooraf inzichtelijk voor je te maken.
- In de TUI app delen we ook belangrijke informatie met je. Zorg dat je deze voorafgaand aan je vertrek installeert op je telefoon, zo kunnen we je goed bereiken.
- Via de app staat het TUI team 24/7 voor je klaar en kan je elk moment contact opnemen met onze Nederlandstalige digitale reisleiding.
- Houd er rekening mee dat niet op alle bestemmingen reisleiding fysiek aanwezig zal zijn.
Troeven
- Geliefd bij onze klanten
- Lekkere, uitgebreide buffetten
- Gebruik faciliteiten zusterhotel
- Schitterende locatie op een klif
- Op 250 m van het strand
TUI voordelen
- Host(ess) in het hotel*
- FAIR TRAVEL
- TUI laagsteprijsgarantie
Ligging
-
Op ongeveer 250 m van het zand-/grindstrand (te bereiken via een steile helling, shuttle beschikbaar)
-
Op 6 km van de haven van Rhodos
-
Op 6 km van het centrum van Rhodos
-
Op 6 km van Faliraki
-
Bushalte voor het hotel
-
Op ± 20 km van de luchthaven (transfer heen en terug inbegrepen)
9.1