Info over Riu Palace Jamaica
In dit oord van rust en relaxatie worden dromen waargemaakt en is de vertrouwde succesformule van RIU weer volop van de partij. Uitstekende maaltijden, de gegarandeerde RIU service, een uitgebreid animatieprogramma... Ook hier is het plaatje af! Bovendien krijg je toegang tot alle faciliteiten in Riu Reggae en Riu Montego Bay.
Faciliteiten
- Roomservice (24/24u.)
- Conciërgeservice
- Wifi (gratis) in het hele resort
Restaurants & bars
- Zie All In
- Hoofdrestaurant (maaltijden in buffetvorm)
- Italiaans restaurant
- Japans restaurant
- Fusionrestaurant
- Restaurant/steakhouse aan het zwembad
- Romantisch diner op het strand, speciale wijnkaart
- Deftige kledij vereist tijdens het avondmaal
- Lobbybar, poolbar met swim-upbar, swim-upbar, beachbar met chill-outbar
Sport & ontspanning
- 3 'infinity' zoetwaterzwembaden waarvan 2 met swim-upbar, zonneterras
- In Riu Montego Bay: aquapark met glijbanen (min. 1m20)
- Gratis ligzetels en parasols aan het zwembad, gratis ligzetels aan het strand
- Gratis handdoekenservice
- Gratis: zie All In
Adults Only:
- Minimumleeftijd voor de gasten in het hotel: 18 jaar
Verblijf:
Alle kamers beschikken over badkamer (hydromassagebad, douche, haardroger, badjas), turndownservice, centrale airco, plafondventilator, strijkijzer en -plank, telefoon, wifi (gratis), satelliet-tv, minibar (gratis), sterkedrankenverdeler, koffiezet, safe (gratis) en balkon of terras
Juniorsuite (2-3 pers.) met 2 aparte bedden (125 op 200 cm) of 1 kingsize bed (200 op 200 cm) en zithoek met sofa (type 20)
Juniorsuite (2-3 pers.) met 1 kingsize bed (200 op 200 cm), zithoek met sofa, aan het binnenhof gelegen (type 22)
Juniorsuite (2-3 pers.) met 2 aparte bedden (125 op 200 cm) of 1 kingsize bed (200 op 200 cm), zithoek met sofa en lateraal zeezicht (type 23)
Juniorsuite (2-3 pers.) met 1 kingsize bed (200 op 200 cm), zithoek met sofa, met frontaal zeezicht (type 24)
Suite (2-3 pers.) met 1 kingsize bed (200 op 200 cm), geïntegreerd salon met sofa, bubbelbad op het balkon of terras (type 21)
Eén persoon in juniorsuite met 2 aparte bedden (125 op 200 cm) of 1 kingsize bed (200 op 200 cm) en zithoek met sofa (type 29)
Eén persoon in juniorsuite met 1 kingsize bed (200 op 200 cm), zithoek met sofa, aan het binnenhof gelegen (type 28)
Eén persoon in juniorsuite met 2 aparte bedden (125 op 200 cm) of 1 kingsize bed (200 op 200 cm), zithoek met sofa en lateraal zeezicht (type 27)
- Glas schuimwijn bij aankomst
- 288 kamers
Honeymoon
- Fruit en rum op de kamer
Onze mening: ☀☀☀☀☀
Je vakantie tijdens corona
- Door lokale coronaregels op je bestemming en het aantal gasten in een accommodatie moeten hotels soms (op het laatste moment) aanpassingen doen.
- Het kan zijn dat faciliteiten (zoals bv. à-la-carterestaurants, bars, sport- en wellness faciliteiten,…) niet, slechts gedeeltelijk of afwijkend geopend zijn.
- Deze aanpassingen kunnen elke dag voorkomen of wijzigen, het is daarom helaas voor ons niet mogelijk om alle wijzigingen vooraf inzichtelijk voor je te maken.
- In de TUI app delen we ook belangrijke informatie met je. Zorg dat je deze voorafgaand aan je vertrek installeert op je telefoon, zo kunnen we je goed bereiken.
- Via de app staat het TUI team 24/7 voor je klaar en kan je elk moment contact opnemen met onze Nederlandstalige digitale reisleiding.
- Houd er rekening mee dat niet op alle bestemmingen reisleiding fysiek aanwezig zal zijn.
Troeven
- RIU luxe voor volwassenen vanaf 18 jaar
- Logeren in designsuites
- Wegdromen in het bubbelbad
- 4 à-la-carterestaurants All Inclusive
- Direct aan het strand
- Erkend met duurzaamheidslabel
- Vlieg met de Boeing 787 'Dreamliner'
- Interessante vroegboekkorting
- TUI laagsteprijsgarantie
- Luchthavenvervoer met Billo
- Host(ess) in het hotel
Ligging
Direct aan het strand
Op 4,5 km naar Montego Bay
Shops op 350 m
Op ± 2,7 km van de luchthaven van Montego Bay (transfer heen en terug inbegrepen)
All In
- Gevarieerd ontbijtbuffet met showcooking, fruit, sap en schuimwijn
- Continentaal ontbijt/snack
- Middagmaal: buffet met warme en koude gerechten, showcooking, pizza's, pasta, salades en desserts
- Avondmaal: buffetten en showcooking
- 3x/week themabuffet
- Alternatief avondmaal: Japans, fusion, Italiaans en steakhouse
- Snacks (24/24u.)
- Voor middagmaal, snacks en dranken kan je ook in Riu Reggae en Riu Montego Bay terecht
- Selectie van lokale en internationale alcoholische en niet-alcoholische premium dranken (24/24u.)
- Drankenservice aan het zwembad
- Het bijvullen van de minibar en de sterkedrankenverdeler op de kamer
- Roomservice (24/24u.)
- Beachvolley, fitness
- Windsurfen, kajak en snorkelmateriaal
- Mits brevet: kleine catamaran
- 1 duikinitiatie in het zwembad
- Groepslessen in de RiuFit zone (meerdere malen per week)
- Animatie overdag (7x/week)
- Livemuziek (meerdere malen per week)
- In Riu Montego Bay en Riu Reggae: livemuziek, shows en RIU avondprogramma (7x/week)
- In Riu Montego Bay: themafeest 'RIU Get Together Party' (1x/week), toegang tot en dranken in de discotheek (7x/week)
Kies het kamertype en vakantiepakket voor je hele reisgezelschap in Riu Palace Jamaica


Riu Palace Jamaica
19 klantenbeoordelingen
Schitterend
- Kamer 9,2
- Eten & drinken 9,4
- Ligging 8,4
- Service 9,5
- Hygiëne 9,2
10
Koppel
13/12/2019
Geweldig hotel
Over het algemeen een fantastische ervaring gehad in het hotel. Heel vriendelijk personeel, een buffet met heel divers aanbod alsook enkele restaurants. Het animatieteam is geweldig, en als je je verveelt in het hotel kan terecht in de andere twee riu hotels vlakbij. Leuk strand, mooie zwembaden, prachtige en ruime kamers.
- Kamer 9,0
- Eten & drinken 9,0
- Ligging 8,0
- Service 10,0
- Hygiëne 9,0
10
Koppel
29/11/2019
Super
Proper, grote kamers, super vriendelijk personeel, super eten, dicht bij de luchthaven, dichte transfer dus, maar wel nu en dan een vliegtuig dat overvliegt, maar is ook mooi om te bekijken. Enig minpunt is dat de a la carte restaurants de regels van geen korte broeken niet naleven.
- Kamer 10,0
- Eten & drinken 10,0
- Ligging 9,0
- Service 10,0
- Hygiëne 10,0
10
Koppel
29/11/2019
zeer goed hotel niets op aan te merken
- Kamer 10,0
- Eten & drinken 9,0
- Ligging 10,0
- Service 10,0
- Hygiëne 10,0
9
Koppel
15/11/2019
Locatie goed
De service en het hotel was netjes en aangenaam Personeel top ,De obers waren geweldig niks was te veel ook de barmannen top... de chefs inde restaurants kunnen geen vlees of vis bakken alles is well done als je medium rare vraagt is het nog steeds te hard gebakken . in de presentatie van het Eten worden veel fouten gemaakt leggen alle fruit onder mekaar (kleurpallet) zeer gevaarlijk voor allergieën kiwi en ananas tussen de rest not done. Alsook de noten worden rondgestrooid ( notenallergie) .geen lactose vrije desserts er is nog werk aan de winkel. Heb verschillende gasten ontmoet die hetzelfde probleem hadden qua allergieën. Voor het ontbijt gewone havervlokken zonder de noten mixen in. En soja yoghurt. (Vlucht nr TB166 van Jamaica naar Brussel) De terugvlucht met tui Nederland was pure horror. Zeer onvriendelijk een glaasje bij het eten en een koffie dat was het geen wijn aan boord.s.nachts ben ik water gaan vragen niet gekregen ze zou het wel brengen 25’ gewacht half glaasje dat was het voor de nacht .je mocht niet vooraan in het vliegtuig komen gordijn was gesloten je mocht ook niet het toilet vooraan gebruiken dat was voor de crew nooit meegemaakt. zat op de 2de rij ( extra betaald voor die plaats) moest half het vliegtuig door en daar was het wachten te veel volk .de ganse nacht hebben ze achter hun gordijn gezeten en geslapen er was veel commentaar maar dat kon hun niet deren. Het warme eten trok op niks en het ontbijt een ijskoude in plastiek verpakte croissant half tas koffie na landing moest iedereen terug zitten waren vergeten te sprayen in je gezicht op je kop als ze er maar vanaf waren vliegtuig was niet gekuist en we hebben Gore dekens gekregen
- Kamer 8,0
- Eten & drinken 8,0
- Ligging 8,0
- Service 10,0
- Hygiëne 8,0
8
Koppel
08/11/2019
Over 't algemeen goed
Bij aankomst kamer niet klaar, daarna kamer gekregen boven de keuken. We hadden nochtans een rustige kamer gevraagd. Andere kamer gevraagd en de dag nadien gekregen. in deze kamer geen dubbel bed en slechts één nachtkastje aanwezig , dit laatste meermaals gemeld maar geen tweede nachtkastje gezien. Voor de rest ok, kamer steeds goed gepoetst.
- Kamer 9,0
- Eten & drinken 9,0
- Ligging 9,0
- Service 9,0
- Hygiëne 9,0
8
Koppel
25/10/2019
Normale kamer
Mooie kamers wel totaal geen rekening met honeymoon
- Kamer 8,0
- Eten & drinken 7,0
- Ligging 8,0
- Service 8,0
- Hygiëne 9,0
9
Koppel
18/10/2019
Prachtig hotel, zeer goede service
Niks op aan te merken alleen was er een idiote non smoking regel over het ganse domein. Een paar vierkante meters waar het toegelaten was. Wij begrijpen bepaalde regels maar dit was er over. Ook minder is het feit dat je niet veilig bent buiten het hotel. Excursies zijn overdreven duur.
- Kamer 9,0
- Eten & drinken 10,0
- Ligging 8,0
- Service 10,0
- Hygiëne 9,0
10
Koppel
14/10/2019
riu hotel Palace Jamaica
Zeer mooi hotel, goed eten, veel keuze en zeer mooie kamers
- Kamer 10,0
- Eten & drinken 10,0
- Ligging 10,0
- Service 10,0
- Hygiëne 10,0
9
Koppel
16/09/2019
Prachtig hotel
Hotel voldeed volledig aan alle verwachtingen. Het spijtige was wel dat er steeds Amerikanen kwamen voor een aantal dagen om te feesten en dat verpestte de sfeer compleet ( daar kan hotel niks aan doen). Ze terroriseerden de poolbar.
- Kamer 9,0
- Eten & drinken 10,0
- Ligging 9,0
- Service 9,0
- Hygiëne 9,0
10
Koppel
02/09/2019
Zeer goed
Goed hotel. Prima service, heerlijk eten en fantastische accomodatie all-round! Het enige minpunt vanuit onze kant is de keuze muziek: Die is erg gericht op het amerikaanse publiek. In Jamaica verwacht je Reggae, maar je krijgt (gansta) rap. Hoe dan ook: Dat heeft onze vakantiepret niet mogen bederven!
- Kamer 10,0
- Eten & drinken 10,0
- Ligging 9,0
- Service 10,0
- Hygiëne 10,0
Jamaica
Meer informatie over JamaicaMontego Bay
Meer informatie over Montego BayWeer

9.3