Info over Club Les Jardins de l'Atlantique
Club Les Jardins de l'Atlantique is een driesterrenclubhotel in een uniek kader. Je kan er deelnemen aan een ruime waaier aan activiteiten en er is animatie voor groot en klein. De ideale plek aan de Franse Atlantische Kust voor een onvergetelijke familievakantie.
INBEGREPEN
- Maaltijden: ontbijtbuffet en 3 gangendiner (met voorgerecht en dessert in buffetvorm)
- Gratis wifi
- Sport en ontspanning: openluchtzwembad (open ca. 2/7-28/8), binnenzwembad, sauna, dampbad, fitness, tafeltennis, tennisveld, volleybal
- Animatie: kinder- en jongerenclubs van 3 tot 17 jaar, open tijdens de Franse schoolvakanties
- Privéparking
FACILITEITEN
Restaurant, bar, wasserette, lift. Biljart, bowling, fietsverhuur, wellness. Animatie voor volwassenen: aquagym, fitness, linedancing, apero-games, tennis, beach soccer. Crèche (6 halve dagen/week in juli en augustus)
KAMERTYPES
135 kamers.
kamer 2-3 personen (max. 2 volw.+1 kind t.e.m. 15 jaar), ca. 25m2
- balkon, lateraal zeezicht
- douche, haardroger, apart toilet
- minikoelkast
- gratis wifi
- tv
- gratis minisafe (type 20)
kamer 4 personen (max. 2 volw.+2 kinderen t.e.m. 15 jaar), ca. 30m2
- balkon, lateraal zeezicht
- alkoof met 2x bed 1 pers.
- douche, haardroger, apart toilet
- minikoelkast
- gratis wifi
- tv
- gratis minisafe (type 21)
kamer 5-6 personen (max. 4 volw.+2 kinderen t.e.m. 15 jaar), ca. 60m2
- balkon, lateraal zeezicht
- communicerende kamers met 2x bed 1 pers., alkoof met bed 1 pers., communicerende kamers met 2x bed 1 pers. en alkoof met bed 1 pers.
- 2 badkamers met douche, haardroger, 2x apart toilet
- minikoelkast
- gratis wifi
- tv (type 23)
1 persoonskamer, ca. 25m2
- balkon, lateraal zeezicht
- douche, haardroger, apart toilet
- minikoelkast
- gratis wifi
- tv
- gratis minisafe (type 10)
Ter plaatse
Ter plaatse: toeristenbelasting ca. € 0,80/nacht/persoon vanaf 18 jaar. Kinderset (bed en stoel) gratis. Huisdieren ca. € 14/nacht.Je vakantie tijdens corona
- Kijk voor alle maatregelen en reisvoorwaarden per bestemming op de TUI coronapagina’s.
- Door lokale coronaregels op je bestemming en het aantal gasten in een accommodatie moeten hotels soms (op het laatste moment) aanpassingen doen.
- Het kan zijn dat faciliteiten (zoals bv. à-la-carterestaurants, bars, sport- en wellness faciliteiten,…) niet, slechts gedeeltelijk of afwijkend geopend zijn.
- Deze aanpassingen kunnen elke dag voorkomen of wijzigen, het is daarom helaas voor ons niet mogelijk om alle wijzigingen vooraf inzichtelijk voor je te maken.
- In de TUI app delen we ook belangrijke informatie met je. Zorg dat je deze voorafgaand aan je vertrek installeert op je telefoon, zo kunnen we je goed bereiken.
Troeven
- Kamers tot 6 personen
- Binnen- en buitenzwembad
- Kinder- en jongerenclub
TUI voordelen
- Gratis wifi in het hele hotel
- Gratis verblijf t.e.m. 15 jaar
Ligging
-
In Talmont-St-Hilaire, op ca. 20 km van Les Sables d'Olonne en op ca. 7 km van Port Bourgenay. Je logeert hier in een prachtige omgeving vlak aan de Atlantische Oceaan.
8.0